טיול «11. קיסריה. חיפה. עכו»

Бахайские сады
Бахайские сады Кейсария Кейсария Хайфа Акко
אישור
מיידי
מעמד אוטובוס גדול
סוּג טיול קבוצתי
שפה רוּסִי
ביקר 1 032 880 אֲנָשִׁים
פניני הים של ישראל: הערים היפות ביותר בים התיכון

קיסריה
גם בתקופתו של המלך היהודי הורדוס הגדול, נבנתה קיסריה לכבוד הקיסר הרומי אוקטביאנוס אוגוסטוס, קיסר. מכאן קיבלה העיר את שמה.
העיר תפסה מקום חשוב, הייתה שם פרקליטות רומית והבסיס המרכזי של הלגיון הרומי ביהודה.
היום קיסריה מושכת תיירים, קודם כל, של כמובן, עם החפצים העתיקים, המבנים וההריסות שלו. הפארק ההיסטורי והארכיאולוגי בעל אותו השם, השוכן מול חופי הים התיכון, יעזור לכם ליהנות ולהרגיש היטב את אווירת הברית החדשה של מקומות אלו. תהיה לך הזדמנות להרהר במותרות ובעושר שבהם נקברו פעם מקומות אלה: האמפיתיאטרון של המלך הורדוס, שלא איבד את יופיו הבתולי, עדיין בשימוש; מסתובב בין המראות של "הארמון על השונית", לאורך שרידי הרחובות הרומיים והביזנטיים, שבהם בתים עם ציורי קיר על הקומות נשתמרו, אמת המים תפתיע ובמקביל היא תיתן לכם את ההזדמנות לגעת בסודות החיים ה"עשירים" של המלכים.

אז נעבור ל  חיפהו לבחון את ה גנים בהאיהם נוצרו ממש לאחרונה, אבל זה לא מקלקל את היופי שלהם. במרכז ישנו מקדש של הבהאים - נציגי עדה דתית קטנה. כדאי לוודא מראש שהלבוש שלכם מתאים לאירוע - ביקור במקדש דתי.

וכתר הטיול שלנו הואעכו, שבה חיו הצלבנים בעתיקות פִּי! נחקור את העיר העתיקה, הנמל העתיק, הבזאר המזרחי... עקבות גדולתם לשעבר של הלוחמים המפורסמים.

קבר באבא (כיפת זהב) בשטח הגנים הבהאים סגור לתיירים מ-13.8 עד 9.9.

חָשׁוּב

הפלטפורמה האמצעית של הגנים הבהאיים זמינה לביקור.
כרטיס כניסה לגן הלאומי קיסריה.

ימי יציאה

ימי היציאה תלויים בעיר היציאה שלך

קידום

המבצעים תלויים בעיר היציאה שלך

מתחנת "33 (אקס.12) רמזור" היציאות הן רק בשבת, בימי חול הן זמינות מטחנה מרכזית!

יציאות מתחנות סיטי ומאוחדת הן רק בשבתות, בימי חול הן זמינות מכלנית!

יציאה מתחנת קניון בת ים אפשרית בימי חמישי!

מֵידָע

תנאים לביטול הזמנה:
אם תייר מבטל טיול תוך פחות מ-3 ימים, יהיה קנס של 100% אלא אם נרכש "ביטוח ביטול".
כסף יוחזר רק בכפוף לזמינות "ביטוח אי-יציאה."

חשוב:

 • אנשים שמאחרים ולא יוצאים לטיול לא יקבלו החזר כספי.
 • החברה אינה אחראית לחפצים שאבדו.
 • לא מתקבלות בקשות לטיולים לילדים מתחת לגיל 5
 • האחריות לקיום פוליסת ביטוח פרט חלה על התייר.
 • תיירים עשויים להמתין עד 30 דקות לאוטובוס.
 • ייתכנו שינויים קלים במסלול.
 • החברה שומרת לעצמה את הזכות לשנות את שעת היציאה של הטיול, אשר נמסרת לתייר יום קודם לכן.
 • החברה אינה מוכרת טיולים המציינים מושבים באוטובוס.
 • הביקור בגנים הבהאים מותר רק בלבוש צנוע. חולצות טי פתוחות, מכנסיים קצרים, ג'ינסים עם שסעים וחצאיות מעל הברך אסורים (יש לכסות את הכתפיים והברכיים).
 • הטיול מתחיל לאחר עצירה סניטרית, ולפני כן יש העברה לפני תחילת הטיול.
 • רמת פעילות גופנית: 3/5

אנו ממליצים: קחו אתכם בטיול מים לשתייה, כובע, משקפי שמש, נעליים נוחות - ברגל הרבה.

עלות הטיולים אינה כלולה ומשולם במקום:

 • ארוחות, אלא אם כן נרכשו בנוסף.

אטרקציות

עכו

עיר שבתוך חומותיה ניתן עדיין לשמוע את נקישות החרבות והשריון של הצלבנים וקריאות מלחמה הקוראות לקרב. עכו חדורת היסטוריה ולזמן אין כוח על המקום הזה, ולפעמים נדמה שהוא אפילו נע לכיוון כאוטי לחלוטין. אנדרטאות העבר וההווה התערבבו כאן יחד, אך רחוקות מלהופיע בטעם רע ארכיטקטוני, להיפך, הן הביאו אווירה מיוחדת.
יש שם נמל עתיק, ומבצרים צלבניים, וחמאם טורקי (חמאמים), ומסגדים, ואפילו גן קסום שנבנה בתקופת הצלבנים. ובין כל המגוון ההיסטורי קשה לייחד רק דבר אחד. העיר שומרת על סוד הטמפלרים, היא אירחה את נפוליאון, המלך האגדי ריצ'רד לב הארי ולמרות כל הלוחמים, השליטים והכובשים, עכו מעולם לא קטעה את יישובה במשך יותר מחמשת אלפים שנה והיא אחת הערים העתיקות ביותר בארץ העולם.

קיסריה

קיסריה נבנתה על ידי המלך היהודי הורדוס הגדול, לכבודו של הקיסר הרומי אוקטביאנוס אוגוסטוס. מכאן קיבלה העיר את שמה.
העיר תפסה מקום חשוב. כאן הייתה הפרקליטות הרומית והבסיס המרכזי של הלגיון הרומי ביהודה.
היום קיסריה מושכת תיירים, קודם כל, כמובן, עם חפציה העתיקים, המבנים וההריסות. חפצים שנמצאו במהלך חפירות יתנו לכם את ההזדמנות לגעת בסודות החיים ה"עשירים" של האצולה הרומית ו..... מה עם פונטיוס פילטוס?

גנים בהאים בחיפה

המרכז הרוחני של הר הכרמל בחיפה הוא אחד המקומות הקדושים ביותר לבהאים, הדת המונותיאיסטית הצעירה בעולם. המרכז כולל מקדש, קבר בו קבורים שרידי הבאב, מייסד האמונה וגנים מפורסמים.

הקבר הוא מבנה מרשים שבראשו כיפה מוזהבת. הוא מצויד בתאורה אחורית. בזכותו מוארת הכיפה בלילה, אבל בצורה כזו שנראה כאילו מקור הזוהר בתוכה.

כדי להגיע לקבר, האורח יצטרך לעבור בגנים, המכסים את מדרון הכרמל בטרסות. יש שתים עשרה מהם בסך הכל. כשתראו את העבודה המדהימה הזו של ידיים אנושיות, תבינו מדוע הגנים נקראים הפלא השמיני של העולם. האוסף המקומי כולל כ-450 מינים של צמחים שונים, כולל פרחים ייחודיים. השיחים גזומים, וסביר להניח שלא תמצאו בעיר מדשאות חלקות וירוקות יותר. תוסיפו לזה את המזרקות - נכון שזה מדהים? הגנים הבהאיים הם אנדרטה לא רק לאמונה ולמייסדה, אלא גם להרמוניה ולטעם המעולה של האדריכלים.

לא רק כיפת הקבר זוהרת בלילה - גם הגנים מוארים. המרכז מדהים גם באור וגם בחושך.

ביקורות (76)

דֵרוּג:
5
8
תאריך טיול: 28.09.2023
, יושקר-אולה,
5

Супер! Даже не ожидала, что настолько понравится! Гидом был Георгий, эрудированный, с потрясающим чувством юмора! Настолько быстро пролетело время, перемещались во временах и эпохах, экскурсия получилась очень интерактивная. Отдельное спасибо за то, что нас быстро и комфортно доставили до места на микроавтобусе и обратно тоже быстро!

סוּפֶּר! אפילו לא ציפיתי לאהוב את זה כל כך! המדריך היה ג'ורג'י, מלומד, עם חוש הומור מדהים! הזמן טס כל כך מהר, עברנו בתקופות ותקופות, הטיול התברר כאינטראקטיבי מאוד. תודה מיוחדת על כך שהובלנו במהירות ובנוחות למקום שלנו במיניבוס ובחזרה במהירות!

תאריך טיול: 28.09.2023
, תל אביב,
5

Очень понравилась экскурсия. Гид с чувством юмора, интересно и увлекательно рассказывал.

מאוד נהניתי מהטיול. למדריך היה חוש הומור, סיפר סיפורים בצורה מעניינת ושובת לב.

תאריך טיול: 21.09.2023
, אודסה,
5

Один из них - Добрый день! Мой отзыв об экскурсиях в Иерусалим и Хайфу, которые провел Алекс. Провести в события, которым более 2000 лет показать исторические факты с разных сторон,св с чувством юмора и вместе с тем большим тактом - мастерство! А кроме всего прочего, точность ( про королей шутить не буду ) и умение держать внимание. Вывод - рекомендую Алекса в качестве проводника в мир истории Израиля, время проведёте с пользой и хорошим настроением!

אחד מהם - אחר הצהריים טובים סקירה שלי על הטיולים לירושלים וחיפה בהנחיית אלכס. להדריך אירועים בני יותר מ-2000 שנה, להראות עובדות היסטוריות מצדדים שונים, בחוש הומור ובו בזמן טקט רב - שליטה! ומעל הכל, דיוק (לא אצחק על מלכים) והיכולת לשמור על תשומת הלב. מסקנה - אני ממליץ על אלכס כמדריך לעולם ההיסטוריה הישראלית, תעבירו את זמנכם שימושי ובמצב רוח טוב!