טיול «42. הולכי רגל ירושלים»

אישור
מיידי
מעמד אוטובוס גדול
סוּג טיול קבוצתי
שפה רוּסִי
ביקר 577 אֲנָשִׁים

סיור רגלי בירושלים!

הר ציון
נופים ציוריים נפתחים מכאן.
כאן מחכה לנו מקום סעודתו האחרונה של ישו - החדר העליון של הסעודה האחרונה וכן הקבר של דוד המלך , שהוכר כ נביא שלוש דתות: יהדות, נצרות ואיסלאם.< /span>

עיר העתיקה
כל רובע ברובע עתיק זה שונה בדרכו. נטייל ברובע היהודי והנוצרי.

כנסיית הקבר היא מתחם אמיתי של כמה מבנים חשובים ורב-תרבותיים. בנוסף לקפלת הקבר, נבקר בכנסיית גולגולתא, בכנסיית התחייה, וכן במנזרים ובמקדשים של מספר קהילות דתיות.

הכותל הוא המקדש החשוב ביותר עבור כל היהודים. מידע על החומה נמצא במקורות של המאה ה-4. אנשים מגיעים לכאן במחווה לחורבן בית שני על ידי האימפריה הרומית.

חָשׁוּב

סיור רגלי בירושלים!

ימי יציאה

ימי היציאה תלויים בעיר היציאה שלך

מֵידָע

תנאים לביטול הזמנה:
אם תייר מבטל טיול תוך פחות מ-3 ימים, יהיה קנס של 100% אלא אם נרכש "ביטוח ביטול".
כסף יוחזר רק בכפוף לזמינות "ביטוח אי-יציאה."

חשוב:

 • אנשים שמאחרים ולא יוצאים לטיול לא יקבלו החזר כספי.
 • החברה אינה אחראית לחפצים שאבדו.
 • לא מתקבלות בקשות לטיולים לילדים מתחת לגיל 5
 • האחריות לקיום פוליסת ביטוח חלה על התייר.
 • אפשר להמתין עד 30 דקות.
 • ייתכנו שינויים קלים במסלול.
 • תוכנית הטיול כוללת זמן לארוחת צהריים.
 • ביקור במקומות קדושים מותר רק בלבוש צנוע (יש לכסות את הכתפיים והברכיים).
 • ביקור ב-Edicule אינו מובטח.
 • הטיול מתחיל לאחר עצירה סניטרית, ולפני כן יש העברה לפני תחילת הטיול.
 • רמת פעילות גופנית: 4/5

אנו ממליצים: קחו אתכם לטיול מי שתייה, כובע, קרם הגנה ונעליים נוחות.

עלות הטיולים אינה כוללת ומשלמת במקום: ארוחות, אלא אם נרכשה בנוסף.

אטרקציות

עיר עתיקה בירושלים

בחלק זה של העיר מרוכזים כל האטרקציות העיקריות שלה. בעיר העתיקה יש את המקדשים העיקריים של שלוש דתות: מוסלמית, יהודית ונוצרית. יש גם כמה שכונות שבהן מתגוררים יהודים, ערבים, נוצרים וארמנים. למרות העובדה שגם הארמנים מצהירים על הנצרות, מתקיימים עבורם שירותים נפרדים בכנסיות והם חיים בנפרד. אין כמעט טיולי תיירות ברובע הארמני. כולם יכולים לראות מונומנטים מדהימים של ארכיטקטורה עתיקה רק על ידי הליכה ברחבי העיר העתיקה. מגדל דוד, כנסיית הקבר, רחוב קניות רומי שמור, הכותל ואטרקציות רבות נוספות של ירושלים פתוחות לתיירים.

קבר דוד המלך

בחלק העתיק של העיר ירושלים ישנו מבנה עתיק ששרד כמה אלפי שנים, בו נמצא החדר העליון של הסעודה האחרונה. בקומת הקרקע של בניין זה נמצא קברו של דוד המלך. הוא היה מלך גדול, הדמות הבהירה ביותר של הברית הישנה. הוא איחד את ישראל למדינה חזקה וחזקה, הפך את ירושלים לבירתה הראשית, והתקין את ארון הברית בהר ציון. לפני מותו נתן דוד לבנו שלמה את הכספים ואת כל השרטוטים הדרושים לבניית בית המקדש הראשון. הוא נערץ בנצרות, ביהדות ובאיסלאם.

חדר עליון של הסעודה האחרונה

במבנה בו נמצא קברו של דוד המלך, בקומה השנייה ישנו חדר הסעודה האחרונה. שם התקיימה סעודת הפסח של ישוע ושליחיו, ולאחריה בגד יהודה במשיח. שבעה שבועות לאחר מכן הופיעה רוח הקודש בחדר העליון. לאחר מכן, שליחי המשיח דיברו בשפות רבות ושונות והלכו ברחבי העולם להטיף לברית החדשה. סצנת הסעודה האחרונה משתקפת ביצירותיהם של אמנים מפורסמים וציירי אייקונים.

חומת דמעות

הכותל המערבי או הכותל בירושלים הוא הכותל ששרד את חורבן בית המקדש הראשון והשני של היהודים. הערבים, שראו כיצד מתאבלים היהודים על חורבן בית המקדש, קראו למקום הזה הכותל המערבי. נכון לעכשיו, יש מסורת: עומדים בכותל, מבקשים את הדברים הכי סודיים. אפשר גם לשים פתק בין אבני הכותל עם משאלה אהובה שבהחלט תתגשם. כאשר מתכננים ביקור בכותל, כדאי לזכור שזה אפשרי רק בלבוש צנוע המכסה את הברכיים והכתפיים.

כנסיית הקבר

כנסיית הקבר (כנסיית התחייה) המקדש הראשי ומקום העלייה לרגל של נוצרים ברחבי העולם עוֹלָם. מקום טקס האש הקדושה. מקום צליבה, קבורה ותחיית ישו.

ביקורות (1)

תאריך טיול: 15.11.2022
, אוֹסְטְרֵיָה,

Хочу выразить свою признательность Григорию за восхитительную экскурсию по Старому Городу Иерусалима. Очень информативно,с прекрасным знанием истории,большим юмором,Григорий притягивает своей харизмой. Он - гид,заслуживающий самой высокой оценки. Браво!

אני רוצה להביע את תודתי לגרגורי על סיור מענג בעיר העתיקה בירושלים. מאוד אינפורמטיבי, עם ידע מצוין בהיסטוריה, הומור נהדר, גרגורי מושך בכריזמה שלו. הוא מדריך שראוי לשבחים הגבוהים ביותר. בראבו!